Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Centrum Promocji Kadr

  Centrum Promocji Kadr

  3 gwiazdki

  (Obiekt hotelarski)

  ul. Głowackiego 3/5
  Konstancin Jeziorna

  Blisko Centrum

  Mapa

  Cena od :

      Brak

  Mapa Centrum Promocji Kadr

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Zapraszamy Państwa do unikalnego Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego w Konstancinie-Jeziornie miejscowości uzdrowiskowej położonej w odległości 20 km od centrum Warszawy. Otoczenie obiektu - urokliwa enklawa zieleni i spokoju to idealne miejsce do organizowania wszelkiego rodzaju szkoleń, narad, konferencji, bankietów, pikników, spotkań integracyjnych, aktywnego wypoczynku, a także imprez okolicznościowych oraz uroczystości rodzinnych. Jesteśmy ośrodkiem o bogatych tradycjach i doświadczeniu, gdyż podstawową działalność szkoleniowo-konferencyjną prowadzimy od 1990 roku. Systematycznie podnosimy jakość świadczonych usług aby nasi Goście czuli się w pełni zadowoleni z pobytu u nas.

Zakwaterowanie :

Dysponujemy 120 miejscami w pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, telewizję satelitarną, telefon i bezprzewodowy dostęp do internetu.

Wyposażenie :

Cały obszar to blisko 4,5 ha terenu z piękną i różnorodna zielenią. W tym malowniczym otoczeniu nasi Goście mogą korzystać z: •budynku hotelowo-konfrencyjnego, •stylowej willi, •hali sportowej, •urokliwego pawilonu wozowni, •bogatego zaplecza rekreacyjnego, •dużego terenu piknikowego, •dozorowanego parkingu,

Wyżywienie :

Posiłki podajemy w sali restauracyjnej, w formie urozmaiconego bufetu szwedzkiego. Ponadto dysponujemy trzema salami bankietowymi dla 16, 30 i 350 osób.

Konferencje :

Do dyspozycji grup oddajemy 12 klimatyzowanych sal konferencyjnych mogących pomieścić od 12 do 350 osób. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt konferencyjny i audiowizualny: zestaw TV-video, flipcharty, ekran, rzutnik pisma, na życzenie rzutnik multimedialny.

Konstancin Jeziorna