Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Akwawit

  Hotel Akwawit

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Św. Józefa 5
  Leszno

  Blisko Centrum

  Mapa

  Cena od :

      162 PLN

  Mapa Hotel Akwawit

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Zlokalizowany niemal w centrum Leszna, w pobliżu tras wylotowych na Poznań, Wrocław, Warszawę i Berlin.

Zakwaterowanie :

Hotel posiada 173 miejsca hotelowe w komfortowo wyposażonych pokojach, które swą przytulnością i funkcjonalnością zagwarantują doskonały wypoczynek. W pokojach dla palących i niepalących znajduje się łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, telefon, radio z budzikiem, telewizor, TV - SAT, minibary i lodówki w apartamentach. W pokojach dla palących i niepalących znajduje się: - łazienka z prysznicem, suszarka do włosów,- telefon, - radio z budzikiem, - telewizor, - TV - SAT,- minibary i lodówki w apartamentach.

Wyposażenie :

Aquapark przy hotelu Akwawit jest jednym z najwiekszych obiektów tego typu w Polsce, kąpiel w krystalicznie czystej i ciepłej wodzie w basenie sportowym lub rekreacyjnym pozwoli zapomnieć Państwu o stresie związanym z dniem codziennym. Pływalnia w połączeniu z Hotelem, Centrum Leczenia i Rehabilitacji, Kortami Tenisowymi oraz Restauracją to wspaniałe miejsce wypoczynku a zarazem jedyny tego typu obiekt w Polsce.

Wyżywienie :

Restauracja hotelowa posiadająca kilka nagród i wyróżnień, ciesząca się dobrą opinią w środowisku wielkopolskim, poleca dania kuchni polskiej oraz szeroką gamę specjałów kuchni międzynarodowej. Wszystkie potrawy sporządzone są z naturalnych produktów, tradycyjnymi metodami tuż przed podaniem, których atutem jest doskonała jakość i oryginalność.Snack Bar to miejsce skąd roztacza się widok na całą hale basenową, gdzie serwowane są smaczne i tanie posiłki.Ogródek grillowy to idealne miejsce do wypoczynku i spotkań na świeżym powietrzu wśród zieleni, przy potrawach z grilla i muzyce

Konferencje :

W ramach oferty konferencyjnej Hotel proponuje kompleksową organizację imprez od kameralnych spotkań i szkoleń, aż po przedsięwzięcia promocyjno-handlowe i konferencje. Z myślą o grupach biznesowych Hotel przygotował zaplecze konferencyjne. Składają się na nie cztery sale konferencyjne wyposażone w podstawowy sprzęt audio-wizualny.

Leszno